BABS (trouwambtenaar) bij het huwelijk van Rob & Caroline
Ik BABS (trouwambtenaar) bij de idyllische, bijzondere en romantische trouwceremonie van Rob en Caroline in de olijftuin van Castell dÉmpordà in La Bisbal in Spanje . Lees de review van Rob en Caroline “Marie-France heeft de emotionele snaar weten te raken, precies zoals je hem wenst voor je huwelijk“
Castell d’Empordà – La Bisbal- Spanje
Wij hebben Marie-France gevraagd naar ons huwelijk in Spanje te komen. Dit was de beste zet ooit. Onze gasten en wij hebben het beste weekend ooit gehad; dit kwam door de heerlijke locatie, wijnen en gezelligheid maar vooral door Marie-France.
Marie-France heeft de emotionele snaar weten te raken, precies zoals je hem wenst voor je huwelijk. Met de juiste dosering en het juiste verhaal.
Als bruidspaar word je echt meegenomen door haar en voel je een warme deken van liefde en ervaring vanaf het moment dat je start met werken met Marie-France.
Kortom; echt geweldig!